اطلاعیه انصراف از سکونت در خوابگاه های دانشجویی

 | تاریخ ارسال: 1402/10/18 | 

دفعات مشاهده: 8130 بار   |   دفعات چاپ: 25 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

تبریک روز دانشجو

 | تاریخ ارسال: 1402/9/16 | 
روز دانشجو، روز در هم آمیختن تقوا با علم و دانش اندوزی،
بر شما دانشجوی فرهیخته گرامی باد.

مدیریت امور دانشجویی 

دفعات مشاهده: 4735 بار   |   دفعات چاپ: 43 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

اطلاعیه مهم خوابگاه

 | تاریخ ارسال: 1402/8/6 | 
به اطلاع تمامی دانشجویان ساکن خوابگاه ها می رساند هرچه سریعتر  تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ با مراجعه به سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان به آدرس refah.swf.ir درخواست اقامت در خوابگاه را ثبت نمایید. پس از ثبت اقامت شما توسط کارشناسان اداره خوابگاه ها، تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ در سامانه رفاه نسبت به واریز اجاره بهای خوابگاه نیمسال جاری با تخفیف ۱۰ درصد ، اقدام نمایید.
تذکرات مهم:
دانشجویان کارشناسی ورودی جدید ۱۴۰۲ و همچنین دانشجویان ارشد و دکتری۱۴۰۲ فاقد پرونده در صندوق رفاه که هنوز اقدام به پرداخت اجاره بها نکرده اند، هر چه زودتر به سامانه رفاهی مراجعه نموده و مراحل تکمیل اطلاعات، ثبت مقطع و ارائه درخواست اقامت برای سال تحصیلی جاری را مطابق فایل های راهنمای ذیل همین اطلاعیه انجام دهند و پس از ثبت اقامت ایشان در سامانه رفاه توسط کارشناسان اداره خوابگاه ها، نسبت به پرداخت اجاره بهای خوابگاه اقدام نمایند.
۱-
 در صورت بی توجهی دانشجویان به ثبت درخواست اقامت و پرداخت اجاره بهای خوابگاه، اسکان دانشجو در خوابگاه لغو شده و مسئولیت مشکلات آتی در ارائه خدمات رفاهی همچون خوابگاه و تغذیه و وام دانشجویی به عهده خود دانشجو خواهد بود.
۲- 
طبق آخرین ابلاغیه صندوق رفاه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ تمامی دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی مهرماه ۱۴۰۰  در سنوات اضافه تحصیلی قرار داشته و ملزم به پرداخت اجاره بها به میزان نیمسال اول اضافی هستند
۳- 
ساکنین خوابگاه ۲ و۴ دختران (در پردیس کرج) نیازی به ثبت درخواست درسامانه رفاهی ندارند ، پرداخت این عزیزان صرفاً از طریق دستگاه کارت خوان می باشد. (دانشجویانی که بدو ورود اجاره بهای خوابگاه را وریز نموده اند نیازی به مراجعه ندارند)
توجه: در حساب کاربری سامانه رفاه از قسمت " پرونده -----> مشاهده پرونده دانشجو" می توانید در منوی بازشوی "انتخاب جزئیات"، مشاهده بفرمایید که اقامت شما در ترم جاری (۱۴۰۲/۱) ثبت شده است یا خیر. در صورت عدم وجود اقامت در ترم جاری، به سرپرستی خوابگاه اطلاع دهید.
راهنمای تصویری استفاده از سیستم یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان در اطلاعیه موجود در صفحه اطلاع رسانی سامانه گلستان (https://golestan.khu.ac.ir) و در داخل سامانه رفاه در بخش "راهنمای کاربری" موجود می باشد. جهت ورود به سامانه رفاه می توانید از گزینه "ورود از پنجره واحد خدمات هوشمند دانشگاهی" نیز استفاده کنید. دقت داشته باشید شماره تماس باید به نام خود دانشجو باشد.
خوابگاه های دانشجویی

 

دفعات مشاهده: 5700 بار   |   دفعات چاپ: 107 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

اطلاعیه ثبت نام خوابگاه دانشجویان ورودی جدید کارشناسی۱۴۰۲ سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲

 | تاریخ ارسال: 1402/7/22 | 
به اطلاع دانشجویان غیر بومی روزانه ورودی جدید متقاضی خوابگاه در مقطع کارشناسی در سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ می رساند ضروری است دانشجویان پس از تکمیل ثبت نام آموزشی، با رعایت مراحل زیر بصورت غیر حضوری از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ نسبت به ثبت نام و ارائه درخواست خوابگاه اقدام کنند تا همزمان با شروع ترم تخصیص خوابگاه به دانشجو با سهولت انجام پذیرد، قبل از ورود به مراحل ثبت نام خوابگاه نکات مهم زیر یادآوری می گردد:
۱.خوابگاه فقط به دانشجویان روزانه غیر بومی ورودی جدید تعلق می‌گیرد لذا با توجه به محدودیت‌های موجود، دانشجویان بومی (ساکن استان تهران و استان البرز)، دانشجویان نوبت دوم (شبانه)  و پردیس بین الملل امکان ثبت نام  ندارند..
۲. اجاره بهای خوابگاه دانشجویان اتباع خارجی غیر بورسیه در صورت صدور مجوز اسکان ، به‌صورت آزاد محاسبه و دریافت می شود.

لطفا لینک های راهنما توسط دانشجویان واجد شرایط با دقت مطالعه وپس از آن مراحل ثبت نام خوابگاه به ترتیب و براساس مراحل زیر انجام شود :

مرحله اول :
کلیه دانشجویان کارشناسی ورودی۱۴۰۲ ضروری است، پس از تکمیل ثبت نام آموزشی و تغییر وضعیت ایشان در سامانه گلستان به وضعیت "مشغول به تحصیل"، با مراجعه به سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان به آدرسhttps://refah.swf.ir در صفحه لاگین سایت از آیتم ثبت نام کاربر جدید اقدام به ورود به سامانه کنند و طبق توضیحات راهنمای تصویری شماره ۱ نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام نمایند.
 
پس از ورود و ثبت نام در سامانه ضروری است دانشجویان در همین سامانه طبق فایل راهنمای تصویری شماره ۲ پیوست ، در قسمت ثبت نام نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت مقطع تحصیلی اقدام کنند و بعد بر اساس فایل راهنمای تصویری شماره ۳ ، در قسمت خوابگاه ثبت درخواست اقامت خوابگاه سال تحصیلی ۱۴۰۲ برای نیمسال اول یا هر دو نیمسال اول و دوم(در صورت نیاز)اقدام شود.
لازم به ذکر است که داشتن شماره حساب بانک تجارت برای تکمیل اطلاعات در سامانه رفاه ضروری می باشد.
تذکرمهم: دانشجویان فاقد پرونده در سامانه یکپارچه صندوق رفاه امکان دریافت خوابگاه در مجموعه خوابگاهی دانشگاه خوارزمی را ندارند.

مرحله دوم:
پس از انجام ثبت نام آموزشی و باز شدن سرترم نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ (۴۰۲۱)، به سامانه گلستان دانشگاه خوارزمی به آدرسhttps://golestan.khu.ac.ir از قسمت ورود به سیستم وارد شوید و روی سربرگ دانشجویی کلیک و دو مورد زیر را بر اساس توضیحات ثبت نمایید:
۱-
 سر برگ دانشجویی -----  خوابگاه-----    اطلاعات و درخواست ها ----- اطلاعات خوابگاهی دانشجو ( تمام اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید ) در پایان (اطلاعات فوق مورد تایید اینجانب می باشد) را با بله تأیید بفرمایید و در نهایت اعمال تغییرات کنید .
توجه داشته باشید کد محل سکونت در کنار نام شهر شما در کادر مربوطه نوشته شده باشد در غیر اینصورت حتماً کد را از راهنمای مقابل آن جستجو کنید.
۲- سربرگ دانشجویی ---- خوابگاه---- اطلاعات و درخواست ها ---- درخواست خوابگاه
پس از مطالعه کامل فرم تعهد نامه درخواست خوابگاه قسمت ( اینجانب با مطالعه کامل و قبول کلیه شرایط فوق خودرا متعهد به رعایت آن می‌دانم) را با تیک زدن فعال کنید و درقسمت (درخواست عنوان تعهد پرداخت اجاره به صورت نقدی می باشم) را علامت بزنید و در نهایت کلید اعمال تغییرات را انتخاب کنید .
تذکر: در صورت عدم تغییر وضعیت آموزشی دانشجو به وضعیت "مشغول به تحصیل" در سامانه گلستان تا تاریخ شروع ثبت نام خوابگاه، صرفاً مراحل ثبت نام غیرحضوری در سامانه گلستان را انجام دهید و پس از تکمیل ثبت نام آموزشی، جهت ثبت نام در سامانه رفاه اقدام نمایید.
مرحله سوم: (ثبت نام حضوری خوابگاه)
 دانشجویان مقطع کارشناسی(ورودی ۱۴۰۲) می توانند جهت ثبت نام حضوری روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۵، چهارشنبه۱۴۰۲/۰۷/۲۶ و روز شنبه ۱۴۰۲/۰۷/۲۹در ساعات اداری به اداره امور خوابگاهها درکرج و تهران (به تفکیک نوع مرکز درج شده درگلستان) مراجعه کنند. درگاه واریز اجاره بهای خوابگاه صرفاً از طریق سامانه یکپارچه صندوق رفاه خواهد بود که پس از تعیین اتاق توسط سرپرست خوابگاه از سوی دانشجو  در همان سامانه (پرداخت بدهی)  بصورت اینترنتی صورت می پذیرد(.داشتن کارت بانکی و رمز دوم اینترنتی الزامی است)


*راهنمای تصویری استفاده از سیستم یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان:  
*لینک راهنمای تصویری سیستم گلستان خوارزمی
یادآوری:  لینک های راهنما در صفحه اصلی سامانه گلستان فعال می باشد.
                                                                                                                               

                                                                                                                                            اداره امور خوابگاه‌ها
                                                                                                

دفعات مشاهده: 7010 بار   |   دفعات چاپ: 116 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

اطلاعیه ثبت نام خوابگاه دانشجویان ورودی جدید۱۴۰۲( ارشد و دکتری) سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲

 | تاریخ ارسال: 1402/6/29 | 
به اطلاع دانشجویان غیر بومی روزانه ورودی جدید متقاضی خوابگاه در مقاطع ارشد و دکتری در سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ می رساند ضروری است دانشجویان  از تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ با رعایت مراحل زیر بصورت غیر حضوری نسبت به ثبت نام و ارائه درخواست خوابگاه اقدام کنند تا همزمان با شروع ترم تخصیص خوابگاه به دانشجو با سهولت انجام پذیرد، قبل از ورود به مراحل ثبت نام خوابگاه نکات مهم زیر یادآوری می گردد:

خوابگاه فقط به دانشجویان روزانه غیر بومی ورودی جدید تعلق می گیرد لذا با توجه به محدودیت های موجود، دانشجویان بومی (ساکن استان تهران و استان البرز) ، دانشجویان نوبت دوم (شبانه)  و پردیس بین الملل امکان ثبت نام  ندارند.
لطفا لینک های راهنما توسط دانشجویان واجد شرایط با دقت مطالعه وپس از آن مراحل ثبت نام خوابگاه به ترتیب و براساس مراحل زیر انجام شود:
مرحله اول :
کلیه دانشجویان ارشد و دکتری ورودی۱۴۰۲  ضروری است با مراجعه به سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان به آدرس: https://refah.swf.ir   طبق توضیحات راهنمای تصویری شماره ۱ بر اساس دو حالت زیر نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کنید:
حالت اول) اگر در دانشگاه قبلی از امکانات رفاهی از قبیل خوابگاه و وام دانشجویی استفاده کرده‌اید ودارای پرونده رفاهی هستید پس از ورود به سایت فوق در صفحه لاگین از آیتم رمز عبور خود را فراموش کرده‌ام اقدام به ورود به سامانه کنید.
حالت دوم)در صورتیکه تاکنون از خدمات رفاهی خوابگاه یا وام دانشجویی استفاده نکرده‌اید و فاقد پرونده رفاهی هستید پس از ورود به سایت فوق در صفحه لاگین از آیتم ثبت نام کاربر جدید اقدام به ورود به سامانه کنید.
پس از ورود و ثبت نام در سامانه ضروری است دانشجویان در همین سامانه طبق فایل راهنمای تصویری شماره ۲ پیوست، در قسمت ثبت نام نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت مقطع تحصیلی اقدام کنند و بعد بر اساس فایل راهنمای تصویری شماره ۳ ، در قسمت خوابگاه ثبت درخواست اقامت خوابگاه سال تحصیلی ۱۴۰۲ برای نیمسال اول یا هر دو نیمسال اول و دوم(در صورت نیاز) انجام شود.
تذکرمهم: دانشجویان فاقد پرونده در سامانه یکپارچه صندوق رفاه امکان دریافت خوابگاه در مجموعه خوابگاهی دانشگاه خوارزمی را ندارند.
مرحله دوم:
به سامانه گلستان خوارزمی به آدرس:  https://golestan.khu.ac.ir  از قسمت ورود به سیستم وارد شوید و روی سربرگ دانشجویی کلیک نمایید:
۱-
 سر برگ دانشجویی -----  خوابگاه-----    اطلاعات و درخواست ها ----- اطلاعات خوابگاهی دانشجو ( تمام اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید ) در پایان (اطلاعات فوق مورد تایید اینجانب می باشد) را با بله تأیید بفرمایید و در نهایت اعمال تغییرات کنید .
توجه داشته باشید کد محل سکونت در کنار نام شهر شما در کادر مربوطه نوشته شده باشد در غیر اینصورت حتماً کد را از راهنمای مقابل آن جستجو کنید.
۲- سربرگ دانشجویی ---- خوابگاه---- اطلاعات و درخواست ها ---- درخواست خوابگاه
پس از مطالعه کامل فرم تعهد نامه درخواست خوابگاه قسمت ( اینجانب با مطالعه کامل و قبول کلیه شرایط فوق خودرا متعهد به رعایت آن می‌دانم) را با تیک زدن فعال کنید و درقسمت (درخواست عنوان تعهد پرداخت اجاره به صورت نقدی می باشم) را علامت بزنید و در نهایت کلید اعمال تغییرات را انتخاب کنید .
مرحله سوم: (ثبت نام حضوری خوابگاه)
   دانشجویان مقطع ارشد و دکتری(ورودی ۱۴۰۲) می توانند جهت ثبت نام حضوری در تاریخ۳/۷/۱۴۰۲ به اداره امور خوابگاهها درکرج و تهران (به تفکیک نوع مرکز درج شده درگلستان) مراجعه کنند. درگاه واریز اجاره بهای خوابگاه صرفاً از طریق سامانه یکپارچه صندوق رفاه خواهد بود که پس از تعیین اتاق توسط مسئول خوابگاه، از سوی دانشجو  در همان سامانه (پرداخت بدهی)  بصورت اینترنتی صورت می پذیرد(.داشتن کارت بانکی و رمز دوم اینترنتی الزامی است)

*راهنمای تصویری استفاده از سیستم یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان:  
*لینک راهنمای تصویری سیستم گلستان خوارزمی
یادآوری:  لینک های راهنما در صفحه اصلی سامانه گلستان فعال می باشد.
                                                                                                                               

                                                                                                                                            اداره امور خوابگاه‌ها
                                                                                                    ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
 

دفعات مشاهده: 8674 بار   |   دفعات چاپ: 165 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر