مراحل رزرو غذا

راهنمای فعال کردن کارت تغذیه دانشجویی

ضمن خوشامدگوی به شما برای فعال کردن کارت دانشجویی (جهت تغذیه ) و رزرو غذا لطفا این مراحل را انجام دهید .

  1. مراجعه به مسوول اتوماسیون تغذیه برای دریافت نام کاربری و رمز ورود
  2. مراجعه به سایت اتوماسیون تغذیه کرج به آدرس  www.meal.khu.ac.ir
  3. مطالعه اطلاعیه های مربوط به اداره تغذیه
  4. وارد کردن نام کاربری و رمز ورود در صفحه مورد نظر
  5. بعد از باز شدن صفحه اتوماسیون به نام دانشجو مربوطه اولین اقدام افزایش اعتبار کارت دانشجویی (بالای صفحه سمت راست ) از طریق کارت بانکی دارای رمز دوم می باشد .

****اطلاعیه***

توجه دانشجویان محترم: افزایش اعتبار حساب تغذیه فقط از طریق این سامانه و بصورت اینترنتی مقدور است ، و اخذ وجه دستی در اتوماسیون تغذیه به هیچ وجه امکان پذیر نیست .
***********مهلت رزرو عادی وعده غذایی هر روز ، تا ساعت ۳ بعد از ظهر دو روز قبل می باشد و در صورت عدم رزرو غذا ، به شرط موجود بودن غذا و به تعداد محدود ، سیستم روز رزرو فعال می شود و دانشجویان با قیمت مضاعف می توانند غذای مربوطه را خرید نمایند . ضمنا مطابق روال گذشته و بعلت تعطیلی دانشگاه در روزهای پنجشنبه و جمعه ، مهلت رزرو روزهای شنبه و یکشنبه هفته بعد تا ساعت ۳ بعدازظهر روز چهارشنبه این هفته می باشد . .******** مهلت رزرو پک صبحانه که در سامانه تغذیه روز یکشنبه ثبت شده است ، تا آخر وقت روز جمعه می باشد و در روز چهارشنبه هفته بعد قابل تحویل است ******،دانشجویانی که به هر دلیل کارت دانشجویی خود را در هنگام تحویل وعده غذایی بهمراه ندارند ، می توانند از طریق صدور فیش فراموشی از دستگاه وب کیوسک مستقر در سالن غذاخوری ، فیش فراموشی خود را تهیه نمایند . در نظر داشته باشید که تعداد استفاده در ماه برای یک حساب تغذیه بطور محدود و با در نظر گرفتن مبلغ جریمه (از ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان )مقدور خواهد بود .
****دانشجویان عزیز خواهشمند است با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود ، اداره تغذیه دانشگاه خوارزمی را در ارائه بهینه خدمات با کیفیت مطلوب یاری رسانید .

 
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 58700 بار   |   دفعات چاپ: 1225 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر