مدیریت خدمات دانشجویی- مطالب صفحه اصلی قبلی
اطلاعیه ثبت نام خوابگاه دانشجویان ورودی جدید کارشناسی۱۴۰۲ سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/7/22 | 
به اطلاع دانشجویان غیر بومی روزانه ورودی جدید متقاضی خوابگاه در مقطع کارشناسی در سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ می رساند ضروری است دانشجویان پس از تکمیل ثبت نام آموزشی، با رعایت مراحل زیر بصورت غیر حضوری از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ نسبت به ثبت نام و ارائه درخواست خوابگاه اقدام کنند تا همزمان با شروع ترم تخصیص خوابگاه به دانشجو با سهولت انجام پذیرد، قبل از ورود به مراحل ثبت نام خوابگاه نکات مهم زیر یادآوری می گردد:
۱.خوابگاه فقط به دانشجویان روزانه غیر بومی ورودی جدید تعلق می‌گیرد لذا با توجه به محدودیت‌های موجود، دانشجویان بومی (ساکن استان تهران و استان البرز)، دانشجویان نوبت دوم (شبانه)  و پردیس بین الملل امکان ثبت نام  ندارند..
۲. اجاره بهای خوابگاه دانشجویان اتباع خارجی غیر بورسیه در صورت صدور مجوز اسکان ، به‌صورت آزاد محاسبه و دریافت می شود.

لطفا لینک های راهنما توسط دانشجویان واجد شرایط با دقت مطالعه وپس از آن مراحل ثبت نام خوابگاه به ترتیب و براساس مراحل زیر انجام شود :

مرحله اول :
کلیه دانشجویان کارشناسی ورودی۱۴۰۲ ضروری است، پس از تکمیل ثبت نام آموزشی و تغییر وضعیت ایشان در سامانه گلستان به وضعیت "مشغول به تحصیل"، با مراجعه به سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان به آدرسhttps://refah.swf.ir در صفحه لاگین سایت از آیتم ثبت نام کاربر جدید اقدام به ورود به سامانه کنند و طبق توضیحات راهنمای تصویری شماره ۱ نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام نمایند.
 
پس از ورود و ثبت نام در سامانه ضروری است دانشجویان در همین سامانه طبق فایل راهنمای تصویری شماره ۲ پیوست ، در قسمت ثبت نام نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت مقطع تحصیلی اقدام کنند و بعد بر اساس فایل راهنمای تصویری شماره ۳ ، در قسمت خوابگاه ثبت درخواست اقامت خوابگاه سال تحصیلی ۱۴۰۲ برای نیمسال اول یا هر دو نیمسال اول و دوم(در صورت نیاز)اقدام شود.
لازم به ذکر است که داشتن شماره حساب بانک تجارت برای تکمیل اطلاعات در سامانه رفاه ضروری می باشد.
تذکرمهم: دانشجویان فاقد پرونده در سامانه یکپارچه صندوق رفاه امکان دریافت خوابگاه در مجموعه خوابگاهی دانشگاه خوارزمی را ندارند.

مرحله دوم:
پس از انجام ثبت نام آموزشی و باز شدن سرترم نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ (۴۰۲۱)، به سامانه گلستان دانشگاه خوارزمی به آدرسhttps://golestan.khu.ac.ir از قسمت ورود به سیستم وارد شوید و روی سربرگ دانشجویی کلیک و دو مورد زیر را بر اساس توضیحات ثبت نمایید:
۱-
 سر برگ دانشجویی -----  خوابگاه-----    اطلاعات و درخواست ها ----- اطلاعات خوابگاهی دانشجو ( تمام اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید ) در پایان (اطلاعات فوق مورد تایید اینجانب می باشد) را با بله تأیید بفرمایید و در نهایت اعمال تغییرات کنید .
توجه داشته باشید کد محل سکونت در کنار نام شهر شما در کادر مربوطه نوشته شده باشد در غیر اینصورت حتماً کد را از راهنمای مقابل آن جستجو کنید.
۲- سربرگ دانشجویی ---- خوابگاه---- اطلاعات و درخواست ها ---- درخواست خوابگاه
پس از مطالعه کامل فرم تعهد نامه درخواست خوابگاه قسمت ( اینجانب با مطالعه کامل و قبول کلیه شرایط فوق خودرا متعهد به رعایت آن می‌دانم) را با تیک زدن فعال کنید و درقسمت (درخواست عنوان تعهد پرداخت اجاره به صورت نقدی می باشم) را علامت بزنید و در نهایت کلید اعمال تغییرات را انتخاب کنید .
تذکر: در صورت عدم تغییر وضعیت آموزشی دانشجو به وضعیت "مشغول به تحصیل" در سامانه گلستان تا تاریخ شروع ثبت نام خوابگاه، صرفاً مراحل ثبت نام غیرحضوری در سامانه گلستان را انجام دهید و پس از تکمیل ثبت نام آموزشی، جهت ثبت نام در سامانه رفاه اقدام نمایید.
مرحله سوم: (ثبت نام حضوری خوابگاه)
 دانشجویان مقطع کارشناسی(ورودی ۱۴۰۲) می توانند جهت ثبت نام حضوری روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۵، چهارشنبه۱۴۰۲/۰۷/۲۶ و روز شنبه ۱۴۰۲/۰۷/۲۹در ساعات اداری به اداره امور خوابگاهها درکرج و تهران (به تفکیک نوع مرکز درج شده درگلستان) مراجعه کنند. درگاه واریز اجاره بهای خوابگاه صرفاً از طریق سامانه یکپارچه صندوق رفاه خواهد بود که پس از تعیین اتاق توسط سرپرست خوابگاه از سوی دانشجو  در همان سامانه (پرداخت بدهی)  بصورت اینترنتی صورت می پذیرد(.داشتن کارت بانکی و رمز دوم اینترنتی الزامی است)


*راهنمای تصویری استفاده از سیستم یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان:  
*لینک راهنمای تصویری سیستم گلستان خوارزمی
یادآوری:  لینک های راهنما در صفحه اصلی سامانه گلستان فعال می باشد.
                                                                                                                               

                                                                                                                                            اداره امور خوابگاه‌ها
                                                                                                
نشانی مطلب در وبگاه مدیریت خدمات دانشجویی:
http://khu.ac.ir/find-75.7216.69966.fa.html
برگشت به اصل مطلب