مدیریت خدمات دانشجویی- مطالب صفحه اصلی قبلی
اطلاعیه ثبت نام خوابگاه دانشجویان ورودی جدید۱۴۰۲( ارشد و دکتری) سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/6/29 | 
به اطلاع دانشجویان غیر بومی روزانه ورودی جدید متقاضی خوابگاه در مقاطع ارشد و دکتری در سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ می رساند ضروری است دانشجویان  از تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ با رعایت مراحل زیر بصورت غیر حضوری نسبت به ثبت نام و ارائه درخواست خوابگاه اقدام کنند تا همزمان با شروع ترم تخصیص خوابگاه به دانشجو با سهولت انجام پذیرد، قبل از ورود به مراحل ثبت نام خوابگاه نکات مهم زیر یادآوری می گردد:

خوابگاه فقط به دانشجویان روزانه غیر بومی ورودی جدید تعلق می گیرد لذا با توجه به محدودیت های موجود، دانشجویان بومی (ساکن استان تهران و استان البرز) ، دانشجویان نوبت دوم (شبانه)  و پردیس بین الملل امکان ثبت نام  ندارند.
لطفا لینک های راهنما توسط دانشجویان واجد شرایط با دقت مطالعه وپس از آن مراحل ثبت نام خوابگاه به ترتیب و براساس مراحل زیر انجام شود:
مرحله اول :
کلیه دانشجویان ارشد و دکتری ورودی۱۴۰۲  ضروری است با مراجعه به سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان به آدرس: https://refah.swf.ir   طبق توضیحات راهنمای تصویری شماره ۱ بر اساس دو حالت زیر نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کنید:
حالت اول) اگر در دانشگاه قبلی از امکانات رفاهی از قبیل خوابگاه و وام دانشجویی استفاده کرده‌اید ودارای پرونده رفاهی هستید پس از ورود به سایت فوق در صفحه لاگین از آیتم رمز عبور خود را فراموش کرده‌ام اقدام به ورود به سامانه کنید.
حالت دوم)در صورتیکه تاکنون از خدمات رفاهی خوابگاه یا وام دانشجویی استفاده نکرده‌اید و فاقد پرونده رفاهی هستید پس از ورود به سایت فوق در صفحه لاگین از آیتم ثبت نام کاربر جدید اقدام به ورود به سامانه کنید.
پس از ورود و ثبت نام در سامانه ضروری است دانشجویان در همین سامانه طبق فایل راهنمای تصویری شماره ۲ پیوست، در قسمت ثبت نام نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت مقطع تحصیلی اقدام کنند و بعد بر اساس فایل راهنمای تصویری شماره ۳ ، در قسمت خوابگاه ثبت درخواست اقامت خوابگاه سال تحصیلی ۱۴۰۲ برای نیمسال اول یا هر دو نیمسال اول و دوم(در صورت نیاز) انجام شود.
تذکرمهم: دانشجویان فاقد پرونده در سامانه یکپارچه صندوق رفاه امکان دریافت خوابگاه در مجموعه خوابگاهی دانشگاه خوارزمی را ندارند.
مرحله دوم:
به سامانه گلستان خوارزمی به آدرس:  https://golestan.khu.ac.ir  از قسمت ورود به سیستم وارد شوید و روی سربرگ دانشجویی کلیک نمایید:
۱-
 سر برگ دانشجویی -----  خوابگاه-----    اطلاعات و درخواست ها ----- اطلاعات خوابگاهی دانشجو ( تمام اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید ) در پایان (اطلاعات فوق مورد تایید اینجانب می باشد) را با بله تأیید بفرمایید و در نهایت اعمال تغییرات کنید .
توجه داشته باشید کد محل سکونت در کنار نام شهر شما در کادر مربوطه نوشته شده باشد در غیر اینصورت حتماً کد را از راهنمای مقابل آن جستجو کنید.
۲- سربرگ دانشجویی ---- خوابگاه---- اطلاعات و درخواست ها ---- درخواست خوابگاه
پس از مطالعه کامل فرم تعهد نامه درخواست خوابگاه قسمت ( اینجانب با مطالعه کامل و قبول کلیه شرایط فوق خودرا متعهد به رعایت آن می‌دانم) را با تیک زدن فعال کنید و درقسمت (درخواست عنوان تعهد پرداخت اجاره به صورت نقدی می باشم) را علامت بزنید و در نهایت کلید اعمال تغییرات را انتخاب کنید .
مرحله سوم: (ثبت نام حضوری خوابگاه)
   دانشجویان مقطع ارشد و دکتری(ورودی ۱۴۰۲) می توانند جهت ثبت نام حضوری در تاریخ۳/۷/۱۴۰۲ به اداره امور خوابگاهها درکرج و تهران (به تفکیک نوع مرکز درج شده درگلستان) مراجعه کنند. درگاه واریز اجاره بهای خوابگاه صرفاً از طریق سامانه یکپارچه صندوق رفاه خواهد بود که پس از تعیین اتاق توسط مسئول خوابگاه، از سوی دانشجو  در همان سامانه (پرداخت بدهی)  بصورت اینترنتی صورت می پذیرد(.داشتن کارت بانکی و رمز دوم اینترنتی الزامی است)

*راهنمای تصویری استفاده از سیستم یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان:  
*لینک راهنمای تصویری سیستم گلستان خوارزمی
یادآوری:  لینک های راهنما در صفحه اصلی سامانه گلستان فعال می باشد.
                                                                                                                               

                                                                                                                                            اداره امور خوابگاه‌ها
                                                                                                    ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
 
نشانی مطلب در وبگاه مدیریت خدمات دانشجویی:
http://khu.ac.ir/find-75.7216.69728.fa.html
برگشت به اصل مطلب