مدیریت خدمات دانشجویی- مطالب صفحه اصلی قبلی
اطلاعیه مهم خوابگاه

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/8/6 | 
به اطلاع تمامی دانشجویان ساکن خوابگاه ها می رساند هرچه سریعتر  تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ با مراجعه به سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان به آدرس refah.swf.ir درخواست اقامت در خوابگاه را ثبت نمایید. پس از ثبت اقامت شما توسط کارشناسان اداره خوابگاه ها، تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ در سامانه رفاه نسبت به واریز اجاره بهای خوابگاه نیمسال جاری با تخفیف ۱۰ درصد ، اقدام نمایید.
تذکرات مهم:
دانشجویان کارشناسی ورودی جدید ۱۴۰۲ و همچنین دانشجویان ارشد و دکتری۱۴۰۲ فاقد پرونده در صندوق رفاه که هنوز اقدام به پرداخت اجاره بها نکرده اند، هر چه زودتر به سامانه رفاهی مراجعه نموده و مراحل تکمیل اطلاعات، ثبت مقطع و ارائه درخواست اقامت برای سال تحصیلی جاری را مطابق فایل های راهنمای ذیل همین اطلاعیه انجام دهند و پس از ثبت اقامت ایشان در سامانه رفاه توسط کارشناسان اداره خوابگاه ها، نسبت به پرداخت اجاره بهای خوابگاه اقدام نمایند.
۱-
 در صورت بی توجهی دانشجویان به ثبت درخواست اقامت و پرداخت اجاره بهای خوابگاه، اسکان دانشجو در خوابگاه لغو شده و مسئولیت مشکلات آتی در ارائه خدمات رفاهی همچون خوابگاه و تغذیه و وام دانشجویی به عهده خود دانشجو خواهد بود.
۲- 
طبق آخرین ابلاغیه صندوق رفاه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ تمامی دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی مهرماه ۱۴۰۰  در سنوات اضافه تحصیلی قرار داشته و ملزم به پرداخت اجاره بها به میزان نیمسال اول اضافی هستند
۳- 
ساکنین خوابگاه ۲ و۴ دختران (در پردیس کرج) نیازی به ثبت درخواست درسامانه رفاهی ندارند ، پرداخت این عزیزان صرفاً از طریق دستگاه کارت خوان می باشد. (دانشجویانی که بدو ورود اجاره بهای خوابگاه را وریز نموده اند نیازی به مراجعه ندارند)
توجه: در حساب کاربری سامانه رفاه از قسمت " پرونده -----> مشاهده پرونده دانشجو" می توانید در منوی بازشوی "انتخاب جزئیات"، مشاهده بفرمایید که اقامت شما در ترم جاری (۱۴۰۲/۱) ثبت شده است یا خیر. در صورت عدم وجود اقامت در ترم جاری، به سرپرستی خوابگاه اطلاع دهید.
راهنمای تصویری استفاده از سیستم یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان در اطلاعیه موجود در صفحه اطلاع رسانی سامانه گلستان (https://golestan.khu.ac.ir) و در داخل سامانه رفاه در بخش "راهنمای کاربری" موجود می باشد. جهت ورود به سامانه رفاه می توانید از گزینه "ورود از پنجره واحد خدمات هوشمند دانشگاهی" نیز استفاده کنید. دقت داشته باشید شماره تماس باید به نام خود دانشجو باشد.
خوابگاه های دانشجویی

 
نشانی مطلب در وبگاه مدیریت خدمات دانشجویی:
http://khu.ac.ir/find-75.7216.70095.fa.html
برگشت به اصل مطلب